MEISTÄ

KETKÄ OVAT TÄMÄN KAIKEN TAKANA?

Jo vuodesta 1991 lähtien järjestetyn Pikkulaskiaisen taustalla toimii Turun kauppatieteiden ylioppilaat ry. Yhdistyksen jäsenistöstä on koottu yhteen ammattitaitoisimmat tapahtumatuottajat, jotka yhdessä muodostavat talvifestivaalin tuottajatiimin. Kaiken kaikkiaan tapahtuman mahdollistaa yli 80 aktiivisen opiskelijan joukko.

VUODEN 2020 TUOTTAJATIIMI

Niklas Rimpi

Niklas Rimpi

Head Producer

+358 50 911 6885

niklas.rimpi@tuky.fi

Salla Elovirta

Salla Elovirta

Head of Finance and Sales

+358 40 865 5569

salla.elovirta@tuky.fi

Aapo Häkkinen

Aapo Häkkinen

Head of Production

+358 50 404 7108

aapo.hakkinen@tuky.fi

Iida Kuusela

Iida Kuusela

Head of Partnerships

+358 50 435 4361

iida.kuusela@tuky.fi

Nikita Saunonen

Nikita Saunonen

Head of Local Partnerships

+358 40 418 0097

nikita.saunonen@tuky.fi

Satu Hynninen

Satu Hynninen

Head of Public Relations

+358 40 640 2321

satu.hynninen@tuky.fi

Joona Haapalainen

Joona Haapalainen

Head of Marketing and Communications

+358 44 263 8100

joona.haapalainen@tuky.fi

Isabella Eskola

Isabella Eskola

Art Director

+358 44 200 3096

isabella.eskola@tuky.fi

Milja Marttinen

Milja Marttinen

Head of Digital Marketing

+358 45 138 0331

milja.marttinen@tuky.fi

Tuomas Hyvärinen

Tuomas Hyvärinen

Head of Infrastructure

+358 40 539 2074

tuomas.hyvarinen@tuky.fi

Veikko Vanjoki

Veikko Vanjoki

Head of Technics

+358 40 505 6544

veikko.vanjoki@tuky.fi

Henrik Parviainen

Henrik Parviainen

Head of Infrastructure

+358 50 435 6422

henrik.parviainen@tuky.fi

en_GB
fi en_GB