Organisaatio

Jo vuodesta 1991 lähtien järjestetyn Pikkulaskiaisen taustalla toimii Turun kauppatieteiden ylioppilaat ry. Yhdistyksen jäsenistöstä on koottu yhteen ammattitaitoisimmat tapahtumatuottajat, jotka yhdessä muodostavat talvifestivaalin tuottajatiimin. Kaiken kaikkiaan tapahtuman mahdollistaakin yli 80 aktiivisen opiskelijan joukko.

Solja Kontu

Solja Kontu

Päätuottaja

+358 44 206 7584

solja.kontu@tuky.fi

Laura Haavisto

Laura Haavisto

Koordinaattori

+358 40 735 4163

laura.haavisto@tuky.fi

Aapo Häkkinen

Aapo Häkkinen

Tuotantopäällikkö

+358 50 404 7108

aapo.hakkinen@tuky.fi

Helmer Haapala

Helmer Haapala

Controller

+358 40 037 6167

helmer.haapala@tuky.fi

Iida Kuusela

Iida Kuusela

Myyntipäällikkö

+358 50 435 43 61

iida.kuusela@tuky.fi

Otso Talvitie

Otso Talvitie

Markkinointipäällikkö

+358 40 157 5806

otso.talvitie@tuky.fi

Rosa Kaasalainen

Rosa Kaasalainen

Markkinointipäällikkö

+358 400 274 600

rosa.kaasalainen@tuky.fi

Tuomas Majuri

Tuomas Majuri

Aluepäällikkö

+358 50 300 3779

tuomas.majuri@tuky.fi

Niklas Rimpi

Niklas Rimpi

Aluepäällikkö

+358 50 911 6885

niklas.rimpi@tuky.fi